Teknik Servis

Arıza Tespit;

Cihazınızda doğabilecek her türlü arıza durumunda 7x24 telefonla iletişime geçip önce arızayı yerinde onarmaya çalışmak, çözüm bulmak. Sonuç olumsuz ise yerinize gelip cihaza bakıp arızayı tespit edip, oluyorsa yerinde, olmuyorsa teknik servise götürüp en kısa zamanda çözüm bulmaktır.

Zaman sizin için ne kadar önemli ise aynı şekilde bizim için de değerlidir. En hızlı şekilde, en kısa zamanda çabuk çözüm bulmak her zaman bizim en büyük görevimizdir.

Bakım Onarım;

Hastaneler, muayenehaneler, tıp ve görüntüleme merkezleri cihazların çalışır durumda olması yeterli görülür.

Öncelikle cihazların periyodik bakım süresi ve kalibrasyon süresi belirlenirken aletin kullanım sıklığı, kullanıldığı fiziki ortam, nem, rüzgâr, sıcaklık, toz, cihazda oluşan hasar, kullanıcının cihaza bakım titizliği, kullanıcı sayısı bu süreyi etkiler.

Günümüzün gelişen dünya dinamiği, ürün hizmet ve rekabet edebilir bir kalite seviyesini yakalamak kurumların devamlılığını sağlaması adına hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle Düzenli periyotlar halinde cihazlarınızın bakım yapılması durumunda cihazın daha rahat çalışmasını sağlar, ses sorunun ortadan kalması doğru ölçüm yapılmasını, daha doğru tanıya daha çabuk ve net ulaşılması ve cihazda daha az sorunla karşılaşmış olursunuz.

Nasıl insan sağlığı için düzenli sağlık kontrolü yapılması gerekiyorsa aynı şekilde kullandığınız cihaz içinde geçerlidir. cihazınızın bakımsız olması durumunda yan fotoğraftaki duruma düşmemeniz için sizde düzenli bakım yaptırmanızı önemle dikkat etmenizi rica ederiz.

Küçük bir bedel karşılığı cihazınızın çok daha uzun ömürlü olmasını sağlamak sizin kontrölünüzdedir.
İletişim Bilgilerimiz

Demmedikal
Mimar Sinan Mah. Yedpa Ticaret Merkezi.
D Caddesi. No 51/AS Ataşehir / İstanbul
info@demmedikal.com

7x24

 
İletişim Formu

iletisim

 

iletisim

 

iletisim

 

iletisim

 

iletisim

 

iletisim

 
demmedikal footer

Popüler aramalar

4D Ultrason Cihazları
Ultrason ve Renkli Doppler Cihazları
Ekokardiyografi Cihazları
iletisim

0533 665 66 90

Mimar Sinan Caddesi. Yedpa Ticaret Merkezi.
D Caddesi. No 51/AS Ataşehir / İstanbul
info@demmedikal.com

Copyright © 2015 demmedikal.com - Her hakkı saklıdır. iletisim iletisim iletisim